Webdizajn
právnickej agentúry
SCHIN & MAJDÚCH

Stojíme za vytvorením loga pre advokátsku dvojicu Schin & Majdúch, pre ktorú sme navrhli a zrealizovali tiež webovú stránku postavenú na kvalitnej fotografii.

SCHIN & MAJDÚCH

Pre advokátsku kanceláriu Schin & Majdúch sme zorganizovali fotenie a spolu s logom a identitou dotvorili webovú stránku

#Schin&Majdúch #webdesign #logodesign #fotografia #DTPservis #byMAISON #mailchimp #advokatskakancelaria

Základ grafickej identity

Zakladajúcich partnerov advokátskej kancelárie, súrodencov Evu a Olivera, sme sa snažili vyobraziť s dôrazom na ich osobnosti. Práve preto bolo pre nás veľmi dôležité zabezpečiť príjemnú atmosféru a dbať na profesionálny prístup. Veľmi dôležité však bolo aj to, aby sa nám otvorili.

Pre dosiahnutie väčšej rozmanitosti materiálu, fotenie neprebiehalo na jednom mieste. Využili sme interiéry a exteriéry nachádzajúce sa na rôznych miestach Bratislavy. Nesmelo však chýbať fotenie v sídle advokátskej kancelárie.

Logo design, DTP a aplikácia dizajnu na prvé vizitky

Po početných konzultáciách s dvojicou Schin & Majdúch a po vytvorení asi 20 verzií a konceptov sme prišli s ideálnym logom. Klient si vybral jednoduchý konzervatívny vizuál, v ktorom pracujeme s linkou a pätkovou typografiou, ktorá skvelo funguje ako komplementárne písmo k inak jednoduchému technickému bezpätkovému logotypu.

V rovnakom duchu sme postupovali aj pri tvorbe tlačovín a zachovali sme tak vizuálnu kontinuitu. Práve tým, že sme pracovali naraz na viacerých prvkoch identity spoločnosti, sme dostali možnosť pozrieť sa na projekt ako na celok a jednotlivé jeho časti zladiť. Všetko sa tvorilo in-house, pod dohľadom nášho art directora. Výsledkom je ucelený a koherentný projekt a vyladená komunikácia.

Prenesenie grafickej identity do online komunikácie

Fotografie a identita poputovali na nový webdesign kancelárie, ktorý sme kompletne navrhli v našom novom štúdiu MAISON DIGITAL. Webovú stránku sme postavili na typografii, jemných sekundárnych prvkoch a na kvalitnej fotografii. Stránka sa pôvodne spracovala ako minisite s predprípravou na ďalšie rozširovanie.

Blog, newsletter a všemohúci Mailchimp

Následné rozšírenie webstránky o blog už prinieslo so sebou aj implementáciu CMS – ultra jednoduchého systému správy obsahu vyladeného na mieru. Klient si tak sám spravuje blogovanie a príspevky od jednotlivých členov kancelárie. Samotný blog sme ďalej využili aj pri prepojení na newsletter s tým, že niektoré časti blogu sú prístupné len členom odoberajúcim newsletter, ergo musíte mať k dispozícii tento mail, aby ste sa dokázali prekliknúť na konkrétu podstránku. Toto motivuje nielen aktuálnych klientov, ale aj budúcich, aby sa zapojili do základného odoberania profesionálnych správ a case studies z prostredia SM Legal.

Elegancia

Elegancia

Typografia

Typografia

Dôvera

Dôvera

Typografia

Typografia

Playfair Display

Typografia

Farebnosť

#78201c

#082559

Web design

webdesign SCHIN & MAJDÚCH
webdesign SCHIN & MAJDÚCH

Responzívny design

responzivita SCHIN & MAJDÚCH
responzivita SCHIN & MAJDÚCH
responzivita SCHIN & MAJDÚCH

Zaujala vás naša práca? Ozvite sa nám,
radi vám s vaším projektom pomôžeme.

Stačí sa ozvať