Webdizajn pre
kaviareň a bar
Emporio

Minisite v štýlovom designe pre štýlovú kaviareň v centre mesta.

EMPORIO

Myslite na „ne-sociálov“ – nie každý ma facebook konto.

#redesign #logodesign #webdesign #grafickýdizajn #emporiobar #byMAISON

Facebook nie je jediná komunikačná brána

Aj keď malá štýlová kaviareň má svoj stabilný základ na Facebooku, nesmieme zabúdať aj na náhodných okoloidúcich. Nie každý chce byť na Facebooku, nie každý chce byť fanúšikom barov a kaviarní. Pre týchto klientov musíme mať stále inú cestu.

Vytvorili sme jednoduchú minisite, ktorá slúži ako krátka, výstižná prezentácia kaviarne a baru. Rezervačný formulár, prepojenie google maps, malá galéria a kontakt – všetko prehľadne a jednoducho usporiadané s citom pre zavedenú grafickú identitu, ktorú sme vytvorili už pred niekoľkými rokmi.

Google recenzie, mapy a business

Nárast dôležitosti google recenzií v poslednom období pomáha pri umiestňovaní stránok na vyšších stupňoch. Proti stálej klientele chceme určite zachytiť aj náhodných okoloidúcich, turistov, kohokoľvek. Zaregistrovanie sa na google business navyše umiestni podnik priamo na google mapy, čo následne zjednodušuje aj navigáciu priamo na miesto.

Pripomenuli sme si možnosti zbierania dát a remarketingu a nebolo nad čím ďalej rozmýšľať. Mysleli sme však na budúcnosť, nechali sme si otvorené dvierka v podobe predpripraveného blogu – keby sa Facebook raz náhodou rozhodol zamknúť krám a odísť, aby sme dokázali zareagovať okamžite.

chuť

Chuť

zábava

Zábava

oddych

Oddych

Typografia

Typografia

SwitzerlandCondenzed CE

Typografia

Farebnosť

#2B1D18

#AFC437

Web design

webdesign EMPORIO
webdesign EMPORIO webdesign EMPORIO
webdesign EMPORIO

Responzívny design

responzivita EMPORIO
responzivita EMPORIO
responzivita EMPORIO

Zaujala vás naša práca? Ozvite sa nám,
radi vám s vaším projektom pomôžeme.

Stačí sa ozvať