Webdizajn pre
Hotel Tenis
Congress & Wellness

Medzičasom sme stihli nafotiť tiež štýlové fotografie areálu a interiéru hotela vrátane imidžových fotografií wellness pre nášho dlhoročného klienta HOTEL TENIS.

Hotel Tenis

Naša dlhoročná spolupráca s HOTEL TENIS pokračuje tvorbou nových fotografií a agentúrnym servisom v oblasti social media, tvorby kampaní a prevádzkovania webu

#fotografia #HOTELTENIS #wellness #byMAISON #DTPservis #grafickydizajn #hotel #tenis

Autentická fotografia zvyšuje dôveru

V ostatnej dobe zabezpečujeme pre nášho dlhoročného klienta HOTEL TENIS agentúrny servis. Poskytujeme starostlivosť o social media, tvoríme kampane a prevádzkujeme web. Najnovšou príjemnou udalosťou v rámci našej spolupráce bolo fotenie, ktoré sme pre HOTEL TENIS zorganizovali. Snažili sme sa zachytiť nielen interiér, ale aj celý areál hotela, a to so všetkým, čo ponúka. Výsledkom fotenia je podarená séria imidžových fotografií.

Od loga, cez fotenie až po štvrtý webdesign

História našej dlhoročnej spolupráce s HOTEL TENIS sa začala písať už pred 15 rokmi. V tej dobe sme klientovi budovali značku. Branding sme začali návrhom a vypracovaním loga, ktoré zostalo do dnešných dní súčasťou identity firmy. Po čase sme logo doplnili. Vizuál sme obohatili o horizontálnu čiaru a nápis CONGRESS & WELLNESS. Identitu spoločnosti sme časom aktualizovali, aby držala krok s trendmi. Dnes vizuálna komunikácia pracuje najmä s bordovou vlnovkou a ustálenou typografiou. Za tie roky sme, samozrejme, aktualizovali aj webové stránky. Tie súčasné sú už štvrtým originálnym návrhom, ktorý sme pre HOTEL TENIS zrealizovali.

Z printu na Google Adwords a na Facebook, cez Instagram až na LinkedIN

HOTEL TENIS postupne rástol. Rozširoval areál a svoje služby a my sme rástli spolu s klientom, ktorý je aj naďalej spokojný s naším servisom. Dnes zabezpečujeme pre HOTEL TENIS agentúrny servis v podobe starostlivosti o social media, tvorby kampaní či prevádzkovania webu. V rámci svojho rastu musel HOTEL TENIS čoraz viacej segmentovať svoje kampane a lepšie cieliť podľa rôznych skupín a sezóny. Aj preto sme tento rok realizovali prvé kampane na LinkedIn, nastavili rôzne remarketingové  a obsahové kampane. Vďaka tomu sme dosiahli historický úspech v obsadenosti kongresových sál (až 21,7% zvýšenie medziročne).

Šport

Šport

Jedlo

Jedlo

Relax

Relax

typografia

Typografia

Switzerland

náhľad Typografia

Farebnosť

#C49A6C

#BB2236

Web design

webdesign Hotel Tenis
webdesign Hotel Tenis
webdesign Hotel Tenis

Responzívny design

responzivita Hotel Tenis
responzivita Hotel Tenis
responzivita Hotel Tenis