Webdesign výrobcu
držiakov na mobil
Brainy fruits

Zadaním bolo vytvoriť hravé a zaujímavé logo, branding a webdesign. Podarilo sa!

Brainy fruits

Brainy fruits logo

Logo, branding a Webdesign pre inovatívny tech startup zo Slovenska

#brainyfruits #webdesign #logodesign #identita #branding #byMAISON #designmanual #techstartup

Mozog, ako prvé ovocie nášho úspechu

Ako už na prvý pohľad ukážete, že ste viac, než len výrobca všelijakých nepremyslených tzv „smart gadgets“ doplnkov? Všetky naše idey majú svoj pôvod v našich hlavách a inak to nie je ani u inovatívcov zo spoločnosti Brainy Fruits. Samotný názov nám uľahčil prácu. Spojením autorskej ikony mozgu doplneného o živý lístok so stonkou poukazuje na presah našich myšlienok do reality.

Bariny Fruits má víziu prinášať moderné technické riešenia a hoci pri našom navrhovaní sme mohli ukázať aplikáciu zatiaľ len na univerzálnom držiaku pre zariadenia na bicykle, verte nám, že od tohto mladého tímu sa dočkáme ešte mnohých riešení. Inovatívny, minimalistický design krásne vystihuje celé prostredie spoločnosti.

Premyslený branding už v začiatkoch

Brainy Fruits nechceli nič ponechať náhode. Preto sme už pri tvorbe loga rozvíjali celú identitu s jej aplikáciou nielen v online, ale aj v offline, nakoľko prvé výrobky boli určené najmä milovníkom outdoorových športov.

V tomto prípade musíme pochváliť klienta, ktorý bol nesmierne otvorený našim poznámkam a nechal sa presvedčiť o tom, že konzistentnosť vizuálu vo všetkých sférach komunikácie spoločnosti bude mať najsilnejší dopad na budovanie značky z dlhodobého hľadiska.

Výsledkom tejto spolupráce sa stal nádherný jednoduchý vizuálny štýl s vlastnou typografiou, farebnými pravidlami, ikonografiou a najmä unikátnym logom.

Responizivita gadgetu = responzivita webstránky

Tak, ako sa spoločnosť svojím prvým produktom snažila vyriešiť problematiku rôznych veľkostí mobilov, ktoré by sa dali zachytiť na jeden držiak, tak aj my sme sa museli zachovať k webdesignu a tvorbe web stránky rovnako. Výsledkom prístupu mobile first je jednoduchý, usporiadaný, prehľadný web, ktorý na mobiloch poteší svojou uhladenosťou. Pre úplnú optimalizáciu rýchlosti načítania webstránky sme pri tvorbe mobilného designu zakázali niektoré prvky a veľké časti webu, ktorých výpovedná hodnota na malom zariadení strácala význam.

Dobrodružstvo

Dobrodružstvo

Príroda

Príroda

Technológia

Technológia

typografia

Typografia

Ubuntu

náhľad typografia

Farebnosť

#FFCB08

#231F20

Web design

webdesign Brainy Fruits
webdesign Brainy Fruits
webdesign Brainy Fruits
webdesign Brainy Fruits

Responzívny design

responzivita Brainy Fruits
responzivita Brainy Fruits
responzivita Brainy Fruits

Zaujala vás naša práca? Ozvite sa nám,
radi vám s vaším projektom pomôžeme.

Stačí sa ozvať